Ahşap Deck

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Kompozit Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Ahşap Deck

Ahşap Deck uygulaması

Modern Yer Döşemesi Ahşap Deck

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN

Dış mekanların giderek önem kazandığı ve dekorasyon konusunda en az iç mekanlar kadar ilgi gösterildiği günümüzde yer zeminleri de daha modern aynı zamanda daha kullanışlı ürünler ile tasarlanmaya başlamıştır. Ahşap Deck ürünü bu tür mekanların dekorasyonunda en çok tercih edilen ve en kullanışlı bulunan ürünlerin başında gelmektedir. Gerek doğal görünümü, gerekse uzun süre kullanıma uygun olması sayesinde ıslak zeminlere yakınlığı olan tüm alanlara rahatlıkla uygulanabilmektedir.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN

Bahçe ve açık alan peyzajı için kullanabileceğiniz Ahşap Deck ürünü, ahşap ürünlere oranla daha kolay bakım yapılan ve aynı zamanda daha kolay uygulanan bir üründür. İster beton zeminin üzerine, isterseniz toprak alanın üzerine uygulanabilen bu ürün sayesinde tüm kaplama yapmak istediğiniz alanlarda kullanabilirsiniz. Özel olarak uygulanan bu ürünü bahçenizde bütünlük sağlamak için diğer ahşap ürünlerle aynı renklerde seçebilirsiniz. Uygulanacağı zeminde özellikle alt zemin taş veya daha önceden döşenmiş kara ise yükseltilerek uygulanmaktadır. Bu sayede zeminin eğri halleri veya zemindeki ıslaklık ile temas etmemesi sağlanmaktadır. Genel olarak ahşap renklerde üretilen ürünün istenilir ise dekorasyona uygun renklere boyatılması mümkündür. Ancak bu durumda uygulamayı yapan firmanın garantisi sona erecektir.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN

Son dönemde havuz kenarlarında, teras gibi alanlarda ve marina gibi yerlerde daha sık kullanılmaya başlanan bu gösterişli ürünün farklı şekilleri bulunmaktadır. Ahşap deck ürününün karo uygulaması yapılacak gibi kare ebatlı olanları ve ayrıca metre kareye göre kesilen türden olanları da mevcuttur. Mimarlar tarafından tasarlanan dekorasyon fikirlerine göre farklı uygulanan modellerin ayrıca masa tarzı gibi benzer modellerde ek parçalarda tasarlanabilmektedir. Kullanım alanlarının giderek genişlediği Ahşap Deck teknolojisinin çatlama ve kırılma riski oldukça düşüktür. Gizli klips sistemi ile birbirine geçen ve daha önce uygulanan zemine zarar vermeden monte edilebilir olan bu sistemin asıl olarak kullanılamayacağı ortam yoktur. Dekorasyonun en büyük eziyetlerinden biri de bir önceki uygulamanın yerinden kaldırılması, ortaya çıkan hafriyat ve daha birçok olumsuzluk Ahşap Deck ürününün uygulanması sırasında yaşanmaz. Aksine ortada görünen kötü görüntünün kapatılması için son derece kullanışlı ve ideal olan bu ürün sağladığı ayrıcalıklara göre değerlendirildiğinde oldukça makul fiyatlar ile satılmaktadır.

Ahşap deck ürünü yaşam alanlarının daha modern görünmesine ve daha kullanışlı olmasına olanak sunmaktadır. Çocuklu aileler için temizlik ve sağlık anlamına gelirken, marina gibi özel alanlarda da bakımı kolay ve gösterişli görünümü ile tercih edilmektedir. Tüm bu saymış olduğumuz özellikleri ile Ahşap deck ürününün model ve renkleri konusunda bilgi alarak kısa sürede istediğiniz zemine uygulatabilirsiniz. Modern ahşap saksılar ile muhteşem bir uyum sağlayan bu dekorasyon fikrini değerlendirdiğinizde sizde artık görünümünden hoşnut olduğunuz bir açık alana sahip olabilir, sevdikleriniz ile keyifli zamanlar için bu alanları tercih edebilirsiniz.