Çamsan laminat parke,

Kurulduğu günden bugüne hep ileriyi hedefleyen çamsam parke hersene yeni renkler ekleyerek renk kartelasını büyüten ender kuruluşlardandır.Bu beyeni sayesinde yurtdışında talep gören çamsan bir çok avrupa ülkesine vede türkiye cumhuriyetlerine de ihraç yapmaktadır.Türkiyede kendi alanında ihracat yapan tek firmadır.

Asos meşe

milaş meşe

bergama meşe

truva meşe

antik meşe

beyaz meşe

elegant meşe

fildişi lareks

gümüş meşe

kaşmir teak

ladin

kristal meşe

lareks nigra

sonsuz lareks

naturel kayın

modern meşe

afromozya

çamsan kayın

rustik iroko

çamsan laminat parke
Evlere temin edilecek parkelerde her şeyden evvel renk ve desen uyumu aranmalıdır çamsan laminat parke. Evde hakim olan renk tonu, desen tipi gibi faktörler göz önüne alınarak ürün seçimi yapılmalıdır. Bu şekilde hareket edildiğinde evde harika bir görünüm ortaya çıkacaktır çamsan laminat parke. Evde ya da diğer ortamlarda hoş bir görüntü elde edebilmek adına dekoratif özellikler ihmal edilmemeli ve zevkli seçimlerle harikalar yaratılmalı.

Teknolojinin parke ürünlerinin üretimleri aşamasında kullanılan tekniklerinde bambaşka bir noktaya ulaşmasına neden olduğunu söyleyebiliriz çamsan laminat parke. Üretim sektörünün başlı başına değiştiği ve üretimde makine kullanımının arttığı son yıllarda parke üretimlerinin de profesyonel düzeyde makineleşme yardımıyla gerçekleştirildiği görülüyor. Çamsan ın bir birinden güzel ve harika parkelerinden sadece bir kaç tanesinin adını ve ismini yukarıya yazdık. Fakat biz iş yerimizde yani ümraniyedeki merkezimiz de çamsanın bir birinden güzel onlarca ürününü de muhafaza etmekteyiz ve müşterilerimize sunmaktayız. İhtiyaç ve istek doğrultusunde elimizde olmayan ürünü de isteğinize göre tedarik eder, sizlere sunabiliriz. Bunun için ya bizi yukarıda belirttiğimiz numaradan aramalı, ya da iş yerimize gelip kendiniz seçmelisiniz. Bu konudaki kararı size bıraktık.