Kısıklıda laminat parkeci nerde var

diye sorarsanız hemen ümraniye santral dükkanımız bulunmaktadır.Ayrıca fiyatlarımız da uygundur.piyasada bulunan spot parke veya defolu parkelerden daha iyidir.Hatta onlardan bile daha uygundur kısıklıda laminat parkeci nerde var. Fiyatlarımız anahtar teslim fiyatlarıdır.Sadece gelip renk seçip bir günde döşemesini yapıp gidiyoruz.Bu sayede ev hanımları da rahat ediyor.

Laminat Parke İle Lamine Parke Arasındaki Farklar Neler?

Laminat parke ile lamine parke arasında belirgin farklılıklar olsa da bunlar içerisinde en ön planda olanı birinin doğal birinin yapay nitelikler taşımasıdır. Şöyle ki ; lamine parke %100 doğal, ahşap nitelikler taşırken laminat parke de durumlar çok farklıdır. Ahşap kalıntı, artıklarının preslenmesi sonucu ortaya çıkarılan bir ürün olması nedeniyle tam doğal özellikler taşıdığı söylenemez. Kimyasal bileşenler bakımından lamine türüne göre çok daha fazla kimyasal içerir kısıklıda laminat parkeci nerde var. İnce hususun daha iyi anlaşılabilmesi adına lamine ve laminat türlerini açıklayarak devam edelim.

Lamine Parke Nedir?

Doğal niteliklere sahip lamine parkeler sistre, cila gibi işlemler gerektirmediğinden doğal niteliklere kavuşmuştur. Kaliteli, uzun ömürlü ve doğal bir döşeme malzemesi olarak bilinen laminelerin çevreye uyumlu bir malzeme olduğu aşikar kısıklıda laminat parkeci nerde var. İçeriğinde zararlı maddeler barındırmaması nedeniyle %100 organik bir yapıya sahip. Ayrıca; insan vücudu üzerinde bulunan gereksiz elektrik yükünü emerek sağlığa katkıda bulunuyor.
Laminat Parke Nedir?

Cila, hdf, denge ve desen kağıdı gibi katmanların üst üste preslenmesiyle ortaya çıkan bir parke türüdür. Lamine türüne göre daha yapay bir yapıdadır. Ekonomik fiyat seçenekleriyle dikkat çeker ve insanlar tarafından sıkça tercih edilir kısıklıda laminat parkeci nerde var. Lamine görüntüsüne yakın üretimler yapılarak insanların görsellik manasındaki beklentileri karşılanmıştır. Ahşap görünümüne fazlasıyla yakın dışarıdan bakıldığında kolaylıkla anlaşılmayan laminat parkeler prestijli markaların ürünleri arasından seçilmelidir. Özellikle Çin markalarının ürünlerinde kanserojen maddenin bolca bulunması insan sağlığını riske attığından bu ülkenin markalarından uzak durulması gerekmektedir.

Laminat Parke ve Lamine Parke Farkları

  • Kalite farkı vardır.
  • Doğallık farkı vardır.
  • Görünüm nitelikleri bakımından farklıdır.
  • Kullanım ömürleri farklıdır.
  • Kullanılabilirlikleri farklıdır.
  • İnsan sağlığına faydaları farklıdır.
  • Uygulanma şekilleri farklıdır.
  • Onarım şekilleri farklıdır.
  • kısıklıda laminat parkeci nerde var

Lamine parke türü laminat parke türüne göre üstün özelliklere sahiptir. Tamamen ahşap olması ve doğal niteliklere sahip olması insan sağlığına verdiği önemi gösterir. Ürünün üstün özellikler taşıması fiyatlara da yansımıştır. Bu bakımdan temin etme noktasında daha ekonomik olan laminat türleri daha çok tercih edilmektedir. Her ne kadar lamine türü üstün özellikler taşısa da sağlıklı laminat parke türleri de yok değildir kısıklıda laminat parkeci nerde var. Prestijli markaların belgeli ürünleri temin edildiğinde yıllar boyu sağlığa hiçbir zarar vermeden kullanılabilecek ürünler elde edilmiş olacaktır. Ülkemizde yapıların büyük bir bölümünde kullanılan parke türü elbette laminat türüdür kısıklıda laminat parkeci nerde var. Kullanımı ve montajı oldukça kolay olan laminatların gerçek anlamda memnun edici niteliklere sahip olduğu bir gerçek. Ekonomik fiyat seçenekleriyle ahşaba oldukça yakın özellikler taşıması şüphe yok ki geniş bir kitle tarafından tercih edilmesine neden oluyor. Hal böyle olunca da insanlar tarafından aktif bir şekilde kullanılıyor.

<h3>Laminat Parkelerin Özellikleri</h3>

Prestijli markaların laminat ürünlerini tercih etmekle elbette iş bitmiyor. Parkeleri düzgün ve sağlıklı bir şekilde yerleştirecek alanında başarılı ustalara ihtiyaç bulunuyor. Kaliteli parke türlerinin doğru monte edilmesiyle ortaya harikalar çıkabileceği gibi yanlış ne yaptığını bilmeyen ustalar tarafından monte edilmesi de sıkıntılı bir süreci beraberinde getirecektir. Yapıldığının birinci haftasında kalkan, kabaran parkelerle karşılaşmamak adına yaşadığınız şehirde alanında başarılı bir usta arayışına şimdiden girmelisiniz. Her ustanın bu işte uzman olmadığını da hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamanız gerekiyor kısıklıda laminat parkeci nerde var.  İyi bir usta seçimi ürünlerin kullanım ömrünü dahi etkileyebilecek bir seçim olduğundan dikkat etmek gerekiyor. Parke alanında dahi olsa her usta gerçek anlamda iyi bir hizmet sunamayabilir. Bu gayet doğal bir durumdur. Bu bakımdan gerçek anlamda başarılı ustalara yaptıracağınız parkelerin ciddi anlamda memnun edeceğini aklınızdan çıkarmadan usta seçimini bu doğrultuda yapmanızda fayda görüyoruz.