Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Kompozit Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Ahşap Deck

Kompozit Deck

Açık Alanların En Sağlıklı Döşeme Sistemi

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN

Teknolojinin en büyük yeniliklerinden ve avantajlı ürünlerinden biri olan Kompozit Deck kısaca açık alan yer döşeme ürünüdür. Bu ürünün daha önceki uygulamalardan farkı ise, çürüme, küflenme, kıymıklanma gibi sorunlardan tamamen uzak olması aynı zamanda uzun süreli kullanıma uygun olmasıdır. Ahşap görünümlü olan bu ürünün üretimi ise, %50 polimer malzemelerden oluşurken %50 ağaç talaşı içermektedir. Bunların yanı sıra koruyuculuğunu arttırmak için ise, küf önleyici, mantar önleyici ve parazit önleyici bileşenler içermektedir. Tüm özelliklerini kullanıcıların dekorasyon açısından yenilikçi bir görünüme sahip olan dış mekanlara sahip olması için tasarlanmasının yanı sıra sağlıklı bir ürün yaratmak için sunulmaktadır.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN

Kompozit Deck ürününün kullanım alanları genel olarak dış mekanlardır. İç mekan olarak sauna gibi suyla sık buluşan noktalarda da uygulanabilmektedir. Özellikle havuz, bahçe, teras, balkon gibi alanlarda kaygan zemin yerine tercih edilen ürünün gerek güneş ışınlarına karşı dayanıklılık düzeyi, gerekse yağmur gibi suya maruz kalması durumlarında koruyucu yönleri ortaya çıkmaktadır. Güneş ışınlarına karşı geliştirilen UV koruyucu yönü Kompozit Deck ürününü diğer ahşap kaplamalardan ayıran en belirgin özelliktir. Ayrıca su ile buluştuğu noktalarda suyun emilmesini engelleyen yönleri ile şişme ve küflenme gibi risklerden tamamen uzaktır. Ürünün kendinden renkli olması ve farklı renklerde üretilmesi farklı alanların dekorasyonuna uyumlu seçim yapabilme avantajı sağlamaktadır. Bu sayede dış dekorasyonuna önem verdiğiniz bahçenizin havuz kenarında Kompozit Deck tercih ediyor iseniz farklı renk seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN

Bu ürünün renginden sıkılma gibi durum yaşarsanız renk değişimi yapabilirsiniz. Ancak bu durumlarda firmanın vermiş olduğu garanti iptal olabilmektedir. Maliyetleri açısından Kompozit Deck ürününü değerlendirecek olursak standart döşeme ürünlerinden daha pahalı değildir. Döşeme yapılacak alanın genişliği elbette ki maliyeti arttıran bir etkendir. Ancak bu alana her ne ürün döşenecek olur ise alan geniş olması nedeni ile maliyet elbette ki yüksek olacaktır. Bakımı ve kullanımı gayet kolay olan ve belirli aralıklar ile temizlendiğinde uzun ömürlü olması sayesinde uygun fiyata dış mekan döşemesine sahip olma fırsatı tanıyan bu ürünün döşemesi mutlaka uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kompozit Deck ürünü satın alarak sizde evinizin içi kadar dışının da daha gösterişli ve bakımlı olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle havuz kenarlarında yaşanan kayma ve birçok kazalara son verebileceğiniz bu şahane ürünün bakımı da oldukça kolaydır. Sadece önerilen temizlik ürünleri ile yapacağınız kolay temizlik sizler için kolaylık, sevdikleriniz için güvenli bir yer zemini anlamına gelmektedir. Ürünün herhangi bir şekilde zımparalamaya gereksinim duymuyor olması aynı zamanda ahşap görünümü sağlaması sizlerin göz zevkini tatmin edecek ve aynı zamanda evinizin daha güzel görünmesine destek olacaktır. Uzun ömürlü dış mekan döşemesi için sizde güvenle Kompozit Deck kullanabilirsiniz.