ümraniye ünalan mahallesinde laminat parkeci ; Ümraniye çarşıda bulunan dükkanımızda laminat parke markaları hemde uygun fiyatta parke modelleri bulunmaktadır.Telefon la sipariş  de verme imkanıda bulunmaktadır. Monajıda bir  günde yapıyoruz yani anahtar teslim.Sizlerde zahmetsiz bir şekilde hiç araştırma yapmadan kolay bir  şekilde parkeleriniz yaptırıyorsunuz.

ümraniye ünalan mahallesinde laminat parkeci

İçinde bulunduğu ortamın koşullarından ciddi manada etkilenen malzemelerdir. Özellikle de ısı ve rutubet faktörleri parkelerde önemlidir. Döşeme yapılmış olan ortamın içerisindeki ısı değerinin 24 derece üzerine çıkmamasına gayret gösterilmelidir ümraniye ünalan mahallesinde laminat parkeci. Bu derecenin üzerinde aşırı genleşme görülebileceğinden parkelerde ciddi sorunlar patlak verebilir. 24 derecenin altındaki sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabilir. Öte yandan rutubet faktörü de önem arz eder. Nem oranı %45-%60 aralığında olmalıdır. Ortam ne çok kuru ne çok nemli olmalıdır. İkisinin arasında bir denge gerek insan sağlığı gerekse parkelerin sağlıklı kullanımı adına önemli ümraniye ünalan mahallesinde laminat parkeci.

Parke uygulaması gerçekleştirilen alanların kullanılmama durumunda mutlak surette haftada iki defa havalandırılması gerekir. Havalandırma aşamasında dikkat edilecek husus parkelerin doğrudan güneş ışığı ile temasının engellenmesidir ümraniye ünalan mahallesinde laminat parkeci. Güneş ışığının parke üzerinde soldurucu, yıpratıcı etkisi bulunur. Bu bakımdan güneş ışınlarının direkt parkelere yansımamasına dikkat edilmeli.

Parkelerin üzerinde sert, çivili ayakkabılarla dolaşmak sakıncalıdır. Parkelere doğrudan zarar verebilecek bir harekettir. Olabildiğince yumuşak topuk ve tabanlı ayakkabılarla üzerinde dolaşılmalıdır. Evde kullanılan mobilya, gardırop, masa gibi ağır eşyaların ayak kısımlarına dikkat etmek gerekir. Bu tarz eşyaların ayak kısımlarının sertliği parkelerin çizilmesine, zarar görmesine neden olabilir ümraniye ünalan mahallesinde laminat parkeci. Bu durumun önüne geçebilmek adına eşyaların ayak kısımlarının altına yumuşak keçe uygulanabilir. Eşyaların yer değiştirmesi ya da taşınması noktasında parkeler üzerinde bu tarz eşyaların sürtünme gerçekleştirmeden hareket ettirilmesine dikkat edilmeli.